SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 06.10.2017; 23:12; źródło: własne

Pora na Szombierki

Już w niedzielę Biało-Czerwonych czeka kolejne wyjazdowe starcie. Podopieczni trenera Sermaka w Bytomiu zmierzą się z Szombierkami.

Pojedynki z bytomianami zawsze wzbudzały sporo emocji. Warto przypomnieć, że w przeszłości kibice obu ekip wzajemnie się wspierali a zawody z udziałem obu ekip nosiły miano „meczów przyjaźni”. Szombierki w tym sezonie prezentują się wyśmienicie i z 18 punktami zajmują drugie miejsce w tabeli. Na dodatek tracą też najmniej bramek spośród wszystkich IV-ligowców. Ostatni raz obie ekipy mierzyły się w sezonie 2013/14, jeszcze w III lidze. Wówczas z obu meczy zwycięsko wyszła Szczakowianka, która wygrała u siebie 1:0 i na wyjeździe 2:1. Co ciekawe bramki dla Biało-Czerwonych zdobywali wtedy obecni także teraz w kadrze Jaworznickich Drwali Paweł Sermak i Paweł Kędroń a między słupkami brami stał Michał Kojdecki. Nie ma co kryć, że tym razem o jakiekolwiek punkty będzie wyjątkowo trudno, ale Szczakowianka nie raz już pokazała, że potrafi grać przeciwko faworytom i być może sprawi kibicom miłą niespodziankę. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 12:00.

 

Facebook - duży

baseny ogrodowe używane
Wszelkie prawa zastrzeżone dla strony internetowej pod adresem www.Szczakowianka.pl©.
Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.