SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 29.09.2017; 00:05; źródło: własne

Domowe starcie z Grodźcem

Po przymusowej dwutygodniowej przerwie w sobotę na boiska znów wybiegną piłkarze Haiz IV ligi. Biało-Czerwoni przy Krakowskiej podejmować będą RKS Grodziec Będzin.

Pogoda na szczęście wyraźnie się już poprawiła a ligowe boiska znów stały się zdatne do gry. Dlatego też w sobotę czekają nas kolejne emocje związane z walką o punkty. Najbliższy rywal Szczakowianki w tym sezonie jak na razie radzi sobie nieźle i po 6. kolejkach z 10 punktami na koncie zajmuje wysokie 5. miejsce. RKS zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym boisku, gdzie jak na razie nie stracił ani punktu. Na wyjazdach prezentuje się znacznie słabiej i to powinien być dobry znak dla jaworznian. Ostatni raz obie ekipy mierzyły się już dość dawno temu – w sezonie 2007/08 w rozgrywkach A klasy. Przy Krakowskiej wówczas górą byli Biało-Czerwoni, którzy wygrali 4:0, wiosną zaś RKS u siebie dość nieoczekiwanie rozbił pewnych już awansu i mocno rozluźnionych jaworznian aż 6:1. Dla Szczakowianki sobotnie starcie będzie doskonałą okazją by skutecznie powalczyć o pierwszą w sezonie wygraną przed własną publicznością. Początek meczu na Stadionie Miejskim w sobotę o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla strony internetowej pod adresem www.Szczakowianka.pl©.
Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.